#EVDE KAL
#EVDE HAYAT VAR

S.S.SSıkça Sorulan Sorular

Web sitemiz veya mobil sitemiz üzerinden siparişlerinizi ister üye olarak, isterseniz  üye olmadan Kredi Kartı ya da Havale/EFT sipariş yolu ile sipariş verebilirsiniz.

Kargo adresi ”Türkiye Cumhuriyeti” sınarları içinde olmak sureti ile Evet yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Siparişiniz onay sürecinden sonra ilgili kargo şirketinin Tüm Türkiye’yi kapsayan dağıtım alanları politikasına bağlı olarak değişmektedir.Bu süreç mücbir haller dışında 1 ila 4 gün arasında değişmektedir.Daha detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Resmi ve özel kuruluşlara kendi prosedürleri çerçevesinde teslimat yapılmaktadır.

Henüz dağıtıma çıkmamış veya kargoya verilmemiş siparişlerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Vermiş olduğunuz siparişin faturası 15 gün içerisinde belirtmiş olduğunuz adresinize posta yolu ile gönderilir.

Sürat Kargonun genel prosedürü uygulanır.Siparişiniz teslim edilirken alıcı yerinde bulunmazsa siparişinizi alıcıya ulaştırabilecek kişilere ismi ve imzası alınarak teslimat yapılabilir.Siparişi teslim alan kişi ile ilgili bilgi, e-posta yoluyla göndericiye iletilir.Eğer siparişi teslim alabilecek hiç kimseye ulaşılmaz ise, kargo firması alıcınıza cep telefonundan ulaşmaya çalışır.Bu da başarılı olmazsa, paket şubeye götürülür ve alıcının paketi şubeden alması gerekebilir.

Şuan için kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Havale/EFT işlemleri bankaların çalışma saatlerinde onaylanabilinir.İlgili işlemlerinizin onayı en kısa sürede kontrol edilerek tarafınıza verilecektir. Eğer bir gecikme söz konusu ise lütfen bize info@giftisgood.com mail adresinden veya 0216 441 15 44 nolu telefondan ulaşınız.

Web sitemiz üzerinden satın almaya karar verdiğiniz tüm ürünleri 3 Taksit şeklinde planlayabilirsiniz.